Pirkumu grozs

Žāvēšanas skapis SCO-10 V

Žāvēšanas skapis SCO-10 V
Žāvēšanas skapis SCO-10 V
Žāvēšanas skapis SCO-10 V
Žāvēšanas skapis SCO-10 V
  • 2 549,47€
  • Bez PVN: 2 107,00€

Apraksts

Žāvēšanas skapis darbojas pūšanas vai sildīšanas režīmā: izmantojot aukstu vai karstu gaisu (atkarībā no auduma veida). Ventilatora jauda ir 75 W, kas ļauj pārvietot 355 m3 gaisa stundā. Enerģijas patēriņš ir 1 kW vai 2 kW (pirmais vai otrais darba režīms), un sildelementa jaudai pietiek ar 3 kW. Bieži vien drēbes pēc žāvēšanas ir jāiztaisno, bet ShSO-10 V skapī tās var pakārt uz pakaramiem. Liela skaita izvelkamo dzegas klātbūtne nodrošinās visas komandas lietu žāvēšanu. Produktam ir indikatori un vadības panelis, tāpēc skapja lietošana neprasa īpašas prasmes.

Galvenās īpašības:
  • elektroenerģijas patēriņš – I režīms – 1 kW, II režīms – 2 kW
  • sildelementa jauda - 3 kW (2 gab. 0,5 kW katrs un 2 gab 1,0 kW katrs)
  • ventilatora jauda - 75 W
  • maksimālā gaisa plūsma – 355 m3/h
  • barošanas avots - 220 V
Caurules diametrs ventilācijas kanāla savienošanai ir 100 mm.
Konstrukcija ir izgatavota no tērauda, ​​šis materiāls ir izturīgs pret slodzēm un mehāniskiem bojājumiem. Pastāvīga mitruma iedarbība uz žāvēšanas skapja iekšējo virsmu arī tam nekādā veidā nekaitēs. Krāsošana veikta ar polimēru pulverkrāsu, kuras nekaitīgumu apstiprināja īpaši pētījumi. Žāvēšanas process notiek šādi: viss mitrums karsējot iztvaiko, pēc tam šo tvaiku noņem jaudīgs nosūcējs. Apkures elementi ir uzstādīti zem žāvēšanas skapja apakšas, lai uzturētu nepieciešamo temperatūru. Ventilācijas iekārta pie griestiem veicina efektīvu gaisa cirkulāciju. Žāvēšanas skapja iekšpusē esošie sensori ļaus izvēlēties auduma režīmu un iestatīt nepieciešamo žāvēšanas pakāpi.

Žāvēšanas režīmi:
  • pūšot - gaisu sūknē ventilators bez apkures
  • apkure – gaisu sūknē apsildāms ventilators

Konstrukcijas iekšpusē jūs varat ievietot lielu skaitu lietu to sākotnējā formā, tas ir, nevis salocīt, bet pakarināt uz pakaramiem. Pateicoties tam, pēc auduma žāvēšanas nav nepieciešams to iztaisnot un gludināt.

Žāvēšanas skapis pārsteidz ar savu izturību un ir aktīvi lietojams daudzus gadus, saglabājot savu pievilcību. Daudzpusīgs, glīts metāla izstrādājums, ko var novietot jebkurā vietā, lieliski harmonizējas ar dažādiem interjeriem.
Ārējie izmēri, mm
Augstums 2055
Platums 1000
Dziļums 625
Raksturlielumi
Svars, kg 146
Žāvēšanas skapis SCO-10 V

Uzmanību! Ražotājs patur tiesības, bez iepriekšēja paziņojuma, veikt izmaiņas izstrādājuma konstrukcijā, komplektācijā vai tehnoloģijā, kas nepasliktina tā patēriņa īpašības, lai uzlabotu tās tehniskos raksturojumus. Izstrādājuma krāsa un komplektēšana var atšķirties no attēlā sniegtās.


up arrow to top page
whatsapp icon