Sadaļas
Your Cart

Piegāde visā Eiropā un ārpus tās

Blogs RSS Feed

26 Jun Kā atvērt seifu, ja esat aizmirsis kodu
janis7a 0 265
Atvērt seifu, ja esat aizmirsis kodu, var būt sarežģīts uzdevums, taču šeit ir daži padomi, kas varētu palīdzēt:Pārbaudiet lietotāja rokasgrāmatuPirmais un visacīmredzamākais solis ir pārbaudīt lietotāja rokasgrāmatu. Tā bieži vien satur instrukcijas par to, ko darīt, ja kods ir aizmirsts. Dažiem seifiem ir atslēgas vai elektroniskā piekļuves atgūš..
17 Jun Ieroču seifi: ieroču glabāšanas noteikumi
admin7a 0 598
Ieroču seifi: ieroču glabāšanas noteikumi Personīgie ieroči ir ne tikai privilēģija, bet arī liela atbildība. Lai iegādātos ieročus, Latvijā, tāpat kā daudzās citās valstīs, ir jāsaņem atļauja. Saskaņā ar Ministru kabineta 2019. g. 15. jūnija noteikumu  “Noteikumi par ieroču un munīcijas apriti” pantu  Nr. 210. un  2019. 14. marta „Ieroču aprites l..
14 Jun Kā izvēlēties seifu
admin7a 0 548
Kā izvēlēties seifu, kurā glabājas ne tikai nauda„Pasarg’, Dievs, mani no ļauna!” Aizgaiņājot pašas nepatīkamākās domas, šos apslēptākos buramvārdus mēs sakām visdažādākajos mūsu dzīves mirkļos. Vai tas būtu gājiens uz krāmu tirgu, kur, kā biezs, kabatzagļu, vai atgriežoties mājās vēlā nakts stundā. Mēs reizēm nejūtamies droši pat savā dzīvoklī. Po..
11 Jun Kā izvēlēties metāla plauktus noliktavai: padomi un ieteikumi
0 638
Pareiza noliktavas telpas iekārtošana ir svarīgs uzdevums, kā to izdarīt maksimāli pareizi, jau rakstījām rakstā, par noliktavas iekārtošanu. Sniegtie padomi optimizēs kravas iekraušanas un izkraušanas ātrumu, vispārējo telpas skatu un vajadzīgo produktu meklēšana kļūs parocīgāka. Metāla plauktu priekšrocības Metāla saliekamais plaukts noliktavai ..
10 Jun Jaunumi mūsu sortimentā: Airbnb atslēgu glabāšanas risinājumi un elektroniskās atslēgu glabātavas ar tālvadības uzraudzību no Master Lock
janis7a 0 900
Cienījamie klienti!Mēs ar prieku paziņojam par mūsu sortimenta paplašināšanu. Tagad mums ir pieejami risinājumi Airbnb atslēgu glabāšanai un elektroniskās atslēgu glabātavas ar tālvadības uzraudzību no Master Lock.Risinājumi Airbnb atslēgu glabāšanaiAr īstermiņa īres attīstību, īpaši caur Airbnb, ir svarīgi nodrošināt drošu atslēgu nodošanu viesiem..
07 Jun Labākās vietas seifa uzstādīšanai
0 656
Kad tiek plānota seifa iegāde vai kad nopirktais seifs jau atvests mājās, viens no svarīgākajiem jautājumiem ir par to, kur tad seifu uzstādīt. Uzreiz gan jāsaka, ka nav vienas labākās vietas, jo viss atkarīgs no seifa tipa, izmēra, svara, kā arī tā, ko tajā plānots ievietot, un cik bieži būs nepieciešama pieeja seifa saturam. Guļamistaba: Ja seifā..
01 Jan Kā pareizi labiekārtot darbnīcu mājas?
0 577
Daudziem no mums mājās ir sava garāža, darbnīca vai telpa, kas bieži vien tiek izmantota dažādu tehnisku darbu paveikšanai un projektu realizēšanai. Tikpat svarīga kā telpa, kur aktīvi darboties, ir arī tas, kā tā iekārtota, tieši tāpēc esam sagatavojuši jums dažus padomus darbnīcas iekārtošanai. Sāc ar tīrīšanu: Būtu ideāli, ja tavā darba telpā ne..
19 Dec Kā izvēlēties seifu savam mājoklim?
0 617
Seifs ir ilgtermiņa ieguldījums, kurš netiek mainīts ik pēc pāris gadiem, tāpēc svarīgi jau ar pirmo piegājienu iegādāties īsto seifu, kurš atbildīs tavām vajadzībām un uzticami kalpos daudzus gadus. Bet kādi tad ir kritēriji, pēc kuriem vadīties, lai atrastu sev piemērotāko seifu? Elektroniskais vai mehāniskais: Protams, katram no šiem seifu veid..
15 Feb Kādas lietas nevajadzētu glabāt seifā?
0 492
Seifs parasti tiek iegādāts ar domu tajā noglabāt dažādas finansiāli vērtīgas vai citādi svarīgas lietas, tomēr ir arī tādi priekšmeti, kurus seifā nevajadzētu glabāt. Kuri tie ir? Lasi par to rakstā! Rezerves atslēgas: Tici vai nē, bet ļoti daudz cilvēku mehāniskā seifa rezerves atslēgu glabā tieši seifā, kas ir diezgan neloģiska rīcība, jo gadīju..
30 Jan Īsie padomi, kas noderēs, izvēloties, uzstādot un lietojot seifu
0 536
Par seifiem, to izvēli, uzstādīšanu un lietošanu ir pieejami daudz un dažādi raksti, bet kas tad īsumā ir tās lietas, kuras iesaka ņemt vērā vairums drošības speciālistu, kad runa ir par seifiem? Nepērc lētu: Seifs jāuztver kā ilgtermiņa ieguldījums un visbiežāk kvalitatīvs, bet dārgāks seifs ilgtermiņā izmaksā lētāk, jo tā mehānismu retāk piemeklē..
15 Jan Kādu seifu izvēlēties – ar mehānisko vai elektronisko slēdzeni?
0 620
Kad būsi izlēmis, kāda tipa, izmēra un cenas amplitūdas seifu vēlies, vēl būs jāizvēlas viens no diviem variantiem: mehāniski vai elektroniski slēdzams seifs. Kādam varētu šķist, ka elektroniskais seifs ir labākā izvēle 100% gadījumu, jo tas ir modernāks, tomēr viss nav tik vienkārši un seifa slēdzenes tipa izvēli ietekmē vairāki faktori, ne tikai ..
Rāda no 1 līdz 11 kopā 11 (Kopā lapu - 1)