Sadaļas
Your Cart

Piegāde visā Eiropā un ārpus tās

Sīkfailu politika

Kas ir sīkfaili?

Tie ir neliela izmēra tekstveida faili, kurus apmeklējot attiecīgo interneta vietni tiek atsūtīti uz Jūsu ierīci. Tie palīdz atpazīt Jūsu ierīci un uzlabot mūsu interneta vietnes funkcionalitāti un optimizēt tās izmantošanu. Tie nekādā gadījumā nav vīrusi. Sīkfailu izmantošana ir droša Jūsu ierīcēm un informācijai, kura tajās atrodas.

Kāpēc tiek izmantoti sīkfaili?

Lai uzlabotu mūsu interneta vietnes un mobilās lietotnes funkcionalitāti un tās izmantošana būtu vieglāka, mēs izmantojam sīkfailus. Sīkfaili tiek izmantoti arī, lai Jums rādāmais saturs tiktu individualizēts atbilstoši Jūsu pārlūkošanas vēsturei. Mēs ar sīkfailu palīdzību analizējam datus, kuri ir nepieciešami statistikai un komerciālu un reklāmas piedāvājumu sniegšanai. Jūsu bezpersoniskie pārlūkošanas dati, var tikt nodoti dažādiem reklāmas pakalpojumu partneriem. 

Kādi sīkfaili tiek izmantoti?

Funkcionālie sīkfaili – paredzēti interneta vietnes un mobilās lietotnes funkcionalitātes uzlabošanai, interneta vietni un mobilo lietotni padara ērtu un Jūsu pārlūkošanu efektīvu. Var tikt izmantoti, Jūsu izvēlētās interneta vietnes vai mobilās lietotnes valodas saglabāšanai, pēc Jūsu izvēles šie sīkfaili palīdz iegaumēt Jūsu reģistrācijas datus, Jūsu izvēlēto preču grozu un veic līdzīgas atbalsta funkcijas.

Mārketingam un pārdošanai šo sīkfailu savāktā informācija netiek izmantota.

Tehniskie sīkfaili palīdz attēlot interneta vietnes un mobilās lietotnes saturu Jūsu ierīcē. Šie sīkfaili nodrošina interneta vietnes un mobilās lietotnes funkcionalitāti un tie pielāgojas Jūsu vajadzībām, piemēram pielāgojot vietni Jūsu ierīces ekrāna izmēram. Lai nodrošinātu pienācīgu interneta vietnes darbību, tehniskie sīkfaili ir obligāti. Bez šiem sīkfailiem mēs nevarēsim sniegt vispusīgu mūsu interneta vietnes lietošanu. Sniedzot Jūsu piekrišanu par sīkfailu izmantošanu, tieši tehniskie sīkfaili nodrošinās, to ka Jums to nevajadzēs darīt atkārtoti, ikreiz apmeklējot mūsu interneta vietni.

Mārketingam un pārdošanai šo sīkfailu savāktā informācija netiek izmantota.

Komerciālie sīkfaili izmanto, Jūsu pārlūkošanas pieredzes un Jums rādāmā satura personalizēšanai, un  lai rādītu tieši Jums aktuālos piedāvājumus. Šie sīkfaili analizē pārlūkošanas vēsturi, un iegūtos datus izmanti, lai Jums sniegtu komerciālus piedāvājumus. Jūsu bezpersoniskie pārlūkošanas dati, var tikt nodoti dažādiem reklāmas pakalpojumu partneriem.

Analītiskie sīkfaili izmantojam lai labāk iepazīt mūsu interneta vietnes apmeklētājus, kas mums ļauj pielāgot mūsu interneta vietnes darbību Jūsu vajadzībām un vēlmēm. Mūsu darba rezultāti tiek analizēti ar analītisko sīkfailu palīdzību, tie mums saka priekšā, kas ir pareizi un ko vajadzētu pilnveidot. Informācija, kas tiek iegūta ar analītiskajiem sīkfailiem ir vispārīga un nav individualizēta. Šo sīkfailu informāciju izmanto, lai atlasītu skatītākās preces, jaunas informācijas siegšanai par populārākajām precēm u.c. informāciju. Reklāmas kampaņas efektivitāte arī var noteikt, izmantojos analītiskos sīkfailus.

Trešo pušu izmantotie sīkfaili

Mūsu partneru ieviestie papildu sīkfaili, nevar sasniegt Jūsu personas datus un nevar Jūs sasaistīt ar konkrētu personību, bet ļauj nodrošināt nevainojamu pakalpojuma sniegšanu. 

Sīkfailu pārvaldīšanas iespējas

Savā pārlūkprogrammā, sadaļā “Iestatījumi” varat pārvaldīt sīkfailus, izvēloties, kurus pieņemt un kurs nepieņemt. Atteikties no sīkfailiem varat jebkurā brīdi, džēšot tos no pārlukprogrammas. Vairāk uzzināt par sīkfailu pārvaldīšanu varat savas pārlūkprogramms interneta vietnē.

Jebkurā brīdī, iesūtot lūgumu uz e-pastu safe@seifs.lv Jūs varat atsaukt savu piekrišanu, sīkfailu izmantošanai.

Svarīgi! Tehnisko, funkcionālo un analītisko sīkfailu dzēšana, interneta vietni padarīs nelietojamu, tādēļ neiesakām dzēst vai bloķēt sīkfailus.