Sadaļas
Your Cart

Piegāde visā Eiropā un ārpus tās

Industriālie krēsli

Rūpniecības krēsli un sērijas Pro Industrial ir izstrādāti darba vietu aprīkošanai ražotnē. Konstrukcijas materiāli - tērauds un poliuretāns - nereaģē ar benzīnu un eļļām, nav sabojāmi ar mazgāšanas šķidrumiem, izturīgi pret mehāniskiem bojājumiem. Krēslus pērk darbnīcām, laboratorijām, konveijera un iesaiņošanas cehiem, autoservisam.

Ražotājs: Valberg Noliktava: Pēc pasūtījuma
Paredzētsdarba vietas organizēšanai darbnīcās, autoservisos, ražotnēs;Krustenis,gāzes pacelšanas mehānisms un atbalstarāmis izgatavots no augstas kvalitātes tērauda;Piecustaru balsts, kasnodrošina lielāku stabilitāti;Krēslaaugstums ir regulējams;Izturlīdz 130 kg statiskās slodzes;Izmēri:Sēdekļaplatu..
304,92€
Bez PVN:252,00€
Ražotājs: Valberg Noliktava: Pēc pasūtījuma
Paredzēts darba vietas organizēšanai darbnīcās, autoservisos, ražotnēs;Krustenis, gāzes pacelšanas mehānisms un atbalst arāmis izgatavots no augstas kvalitātes tērauda;Ērta krēsla atzveltne un mīksta sēdvieta izgatavotas no izturīga poliuretāna;Piecustaru balsts, kas nodrošina li..
458,59€
Bez PVN:379,00€
Ražotājs: Valberg Noliktava: Pēc pasūtījuma
Paredzētsdarba vietas organizēšanai darbnīcās, autoservisos, ražotnēs;Krustenis,gāzes pacelšanas mehānisms un atbalstarāmis izgatavots no augstas kvalitātes tērauda;Ērtakrēslaatzveltneun mīksta sēdvietair izgatavotasno izturīga poliuretāna;Piecustaru balsts, kasnodrošina lielāku stabilitāti;Krēslaau..
504,57€
Bez PVN:417,00€
Rāda no 1 līdz 3 kopā 3 (Kopā lapu - 1)