Uzlaušanas drošie seifi

Uzlaušanas drošiem seifiem tiek noteikta drošības pakāpe (I-V), atbilstoši izmantoto instrumentu daudzumam un patērētajam laikam, kas nepieciešams seifa uzlaušanai. Jo augstāka ir seifam piešķirtā uzlaušanas drošības klase, jo ilgāk iebrucējs nespēs piekļūt seifa saturam.

Sērijas ASK pret uzlaušanu droši seifi VALBERG paredzēti dokumentu un vērtslietu pasargāšanai no nesankcionētas piekļūšanas (uzlaušanas). Ir Eiropas sertifikāti IMP par veiktajiem izmēģinājumiem uz izturību pret uzlaušanu, saskaņā ar standartu EN 1143-1; klase I.

Sērijas PROTECTOR/PROTECTOR PLUS pret uzlaušanu droši seifi VALBERG paredzēti dokumentu un vērtslietu pasargāšanai no nesankcionētas piekļūšanas (uzlaušanas). Ir Eiropas sertifikāti IMP par veiktajiem izmēģinājumiem uz izturību pret uzlaušanu, saskaņā ar standartu EN 1143-1; klase II.

Sērijas FORT M pret uzlaušanu droši seifi VALBERG paredzēti dokumentu un vērtslietu pasargāšanai no nesankcionētas piekļūšanas (uzlaušanas). Ir Eiropas sertifikāti ECB-S par veiktajiem izmēģinājumiem uz izturību pret uzlaušanu, saskaņā ar standartu EN 1143-1; klase III.

Sērijas BANKER M pret uzlaušanu droši seifi VALBERG paredzēti dokumentu un vērtslietu pasargāšanai no nesankcionētas piekļūšanas (uzlaušanas). Ir Eiropas sertifikāti ECB-S par veiktajiem izmēģinājumiem uz izturību pret uzlaušanu, saskaņā ar standartu EN 1143-1; klase IV.

Sērijas BURGAS pret uzlaušanu droši seifi VALBERG paredzēti dokumentu un vērtslietu pasargāšanai no nesankcionētas piekļūšanas (uzlaušanas). Ir Eiropas sertifikāti ECB-S par veiktajiem izmēģinājumiem uz izturību pret uzlaušanu, saskaņā ar standartu EN 1143-1; klase V.


Rāda 76 uz 90 no 107 (8 Lapas )