Par Promet

Kompānija Promet – līderis seifu un metāla biroja mēbeļu ražošanā!

Laipni lūgti kompānijas Promet - lielākās seifu un metāla biroja mēbeļu ražotājas un izplatītājas, oficiālajā mājas lapā!

Mēs ražojam un pārdodam:

 • seifus: mēbeļu, biroju, iebūvējamos, uzlaušanas drošus (I, II, III, IV, V klase), ugunsdrošus, uguns un uzlaušanas drošus, ieroču glabāšanai, depozītu glabāšanai, viesnīcu vajadzībām, ekskluzīvos, seifus termostatus, depozītu lādītes un tempokases
 • metāla biroja mēbeles: kartotēkas, biroja skapjus, grāmatvedības skapjus, garderobes skapjus, skapīšus, arhīvus, plauktus

Lielākā daļa produkcijas – preču zīmju Valberg seifi un Practic biroja mēbeles tiek ražotas paša uzņēmuma rūpnīcās, kas atrodas Kazanlakā (Bulgārija, ES), Maskavā un Tulas reģionā (Krievija). Ražotnes ir aprīkotas ar pašu mūsdienīgāko metālapstrādes aprīkojumu un tajās tiek izmantotas jaunākās vadības metodes.

Papildus uzņēmuma paša saražotajiem produktiem, Promet piegādā pasaules vadošo seifu un metāla biroja mēbeļu ražotāju produkciju: Format (Vācija), Stark (Itālija), Technomax (Itālija), Topaz (Dienvidkoreja), Aiko (Taizeme), Joma (Spānija), Bisley (Lielbritānija).

Kompānija Promet piedāvā servisa pakalpojumus, kā arī garantijas un pēcgarantijas apkalpošanu. Promet ir savs izplatīšanas tīkls, kurā darbojas vairāk nekā 1300 dīleri; 31 filiāles Krievijā; 11 filiāles ārvalstīs, tostarp Bulgārijā, Polijā, Kazahstānā, Apvienotajos Arābu Emirātos un Ukrainā; pārstāvniecības Baltkrievijā, Ķīnā un ASV. Kompānijas darbības pamatprincips ir individuāla pieeja katram klientam ar mērķi uz ilglaicīgu sadarbību.

2003-2015 Kompānija Promet seifi un mēbeles, pārdošana un izgatavošana (+371) 2955 1199

Kompānijas vēsture

 • 1991.gada aprīlis - Darbības uzsākšana seifu tirgū, pirmo Krievijā ražoto seifu pārdošana. 
 • 1992.gada vasara - Pirmo importēto seifu piegāde Krievijā. 
 • 1993.gada novembris - Izplatīšanas tīkla izveidošanas sākums Krievijā un Neatkarīgo Valstu Savienībā. 
 • 1997.gada augusts - Pirmās filiāles atklāšana Krasnodaras pilsētā. 
 • 2000.gada aprīlis - Savas ražotnes atklāšana Krievijā. 
 • 2003.gada vasara - Pirmās ārvalstu filiāles atklāšana Bulgārijā. 
 • 2008.gada jūlijs - Savas ražotnes atklāšana Bulgārijā un Tulas apgabalā. 
 • 2009.gada augusts - Seifu sertifikācija atbilst Eiropas normām. Sertificēšana veikta ECB-S sertificēšanas centros. Tiek sākta eksportēšana uz Centrāleiropu. 
 • 2009.gada vasara - Darbības uzsākšana Latvijas, Lietuvas un Igaunijas tirgos. 
 • 2009.gada oktobris - Oficiāli tiek atklāta ražotne Bulgārijā. 
 • 2011.gada decembris - Trīs rūpnīcas. Filiāles Krievijā, Ukrainā, Kazahstānā, Bulgārijā, Arābu Emirātos un Polijā. 
 • 2014.gada decembris - Baltijas valstīs trīs kompānijas, trīs biroji, trīs noliktavas - Latvijā (Rīgā), Lietuvā (Viļņā), Igaunijā (Tallinā). 

Par ražošanu

2000.gadā mēs Maskavas apgabalā uzbūvējām rūpnīcu seifu un metāla biroja mēbeļu ražošanai, aprīkojot to ar labāko metālapstrādes aprīkojumu, kas dod mums iespēju ražot preces par saprātīgām cenām un nozarē augstāko kvalitāti.

Mēs lepojamies ar saviem tehniskajiem speciālistiem un darbiniekiem. Esam izveidojuši spēcīgu komandu, kas pastāvīgi attīsta un modernizē gan produktus, gan arī ražošanas procesus. Ražošanas procesā ir ieviesta augsta līmeņa automatizācija, tiek uzturēta tīrība, liela uzmanība ir pievērsta drošības tehnikai.

Mums rūp apkārtējā vide. Uzņēmumā ir paredzēti pasākumi, lai maksimāli samazinātu ražošanas kaitīgo ietekmi uz apkārtējo vidi.

Šobrīd Promet ir pabeidzis vēl 2 rūpnīcu būvniecību: mēbeļu ražotni Tulas apgabalā un seifu ražošanas rūpnīcu Bulgārijā (ES).