Pirkumu grozs

Par Promet Safe

Kompānija Promet Safe – līderis seifu un metāla biroja mēbeļu ražošanā!

Laipni lūgti kompānijas Promet safe - lielākās seifu un metāla biroja mēbeļu ražotājas un izplatītājas, oficiālajā mājas lapā!

Mēs ražojam un pārdodam:

  • seifus: mēbeļu, biroju, iebūvējamos, uzlaušanas drošus (I, II, III, IV, V klase), ugunsdrošus, uguns un uzlaušanas drošus, ieroču glabāšanai, depozītu glabāšanai, viesnīcu vajadzībām, ekskluzīvos, seifus termostatus, depozītu lādītes un tempokases...
  • metāla biroja mēbeles: kartotēkas, biroja skapjus, grāmatvedības skapjus, garderobes skapjus, skapīšus, arhīvus, plauktus...

Lielākā daļa produkcijas – preču zīmju Valberg seifi un Practic biroja mēbeles tiek ražotas paša uzņēmuma rūpnīcās, kas atrodas Kazanlakā (Bulgārija, ES). Ražotnes ir aprīkotas ar pašu mūsdienīgāko metālapstrādes aprīkojumu un tajās tiek izmantotas jaunākās vadības metodes.

Papildus uzņēmuma paša saražotajiem produktiem, Promet safe piegādā pasaules vadošo seifu un metāla biroja mēbeļu ražotāju produkciju: Format (Vācija), Stark (Itālija), Technomax (Itālija), Topaz (Dienvidkoreja), Aiko (Taizeme), Joma (Spānija), Bisley (Lielbritānija).

Kompānija Promet safe piedāvā servisa pakalpojumus, kā arī garantijas un pēcgarantijas apkalpošanu. Promet safe ir savs izplatīšanas tīkls, kurā darbojas vairāk nekā 1300 dīleri; 11 filiāles ārvalstīs, tostarp Bulgārijā, Polijā, Kazahstānā, Apvienotajos Arābu Emirātos un Ukrainā; pārstāvniecības, Ķīnā un ASV. Kompānijas darbības pamatprincips ir individuāla pieeja katram klientam ar mērķi uz ilglaicīgu sadarbību.

1991-2022 Kompānija Promet Safe seifi un mēbeles, pārdošana un izgatavošana (+371) 2955 1199Pieprasīt konsultāciju