News

Padomi uzņēmuma noliktavas iekārtošanai

Published: 27 / 04 / 2020 Times Read: 197

Daudzos uzņēmumos noliktava ir uzņēmuma sirds, kur notiek visaktīvākā darbība, tāpēc ir ārkārtīgi svarīgi noliktavas iekārtošanu plānot rūpīgi, domājot gan par organizētību, gan par darbinieku ērtībām. Bet kā tad iekārtot ērti pārvaldāmu un pārskatāmu noliktavu?

Read more

Kā izvēlēties plauktus noliktavai?

Published: 27 / 04 / 2020 Times Read: 114

Neatkarīgi no nozares, neviena noliktava nav iedomājama bez plauktiem, kuros glabāt saražotās preces, sagatavotos sūtījumus, darba aprīkojumu, dokumentus vai jebko citu. Plaukti ir ilgtermiņa ieguldījums, tāpēc to izvēle jāveic rūpīgi, lai tie nesagādātu nekādas raizes daudzu gadu garumā.

Read more

Kā iekārtot praktisku un ērtu darba telpu?

Published: 27 / 04 / 2020 Times Read: 105

Ja plānots iekārtot jaunas darba telpas vai uzlabot jau esošās telpas uzņēmumā vai savā mājas darbnīcā, tad viens no galvenajiem elementiem, ar kuru vajadzētu sākt, ir mēbeles.

Read more

Iemesli, kāpēc jārūpējas par dokumentu drošību

Published: 06 / 03 / 2020 Times Read: 194

Vairums cilvēku noteikti zina, ka katram uzņēmumam vajadzētu rūpēties par savu dokumentu drošību, bet vai esi domājis, kāpēc tas ir tik svarīgi? Izvēloties drošu dokumentu uzglabāšanas veidu, ieguvumi būs vairāki. Kādi?

Read more

Kā izvēlēties seifu savam uzņēmumam?

Published: 06 / 03 / 2020 Times Read: 152

Grūti iedomāties tādu uzņēmumu, kura drošības līmeņa uzlabošanai nenoderētu seifs, jo katrā uzņēmumā ir tādas lietas, kuras jebkurš drošības eksperts ieteiks glabāt tieši seifā. Bet kādu seifu tad izvēlēties savam uzņēmumam? Izvēles iespējas ir plašas, tāpēc esam sagatavojuši vairākus ieteikumus...

Read more

Rāda 1 uz 5 no 12 (3 Lapas )